Briket Kömürü

Briket Kömürü

Briket KömürBriket Kömürü. Lüx Briket Mangal Kömürü son teknoloji ile kurulan tesislerimizde Ukrayna’nın verimli topraklarında yetişen meşe ağaçları’nın talaşlarından elde edilen , içerisinde hiçbir kimyasal katkı maddesi bulunmayan tamamen natural, yüksek kalitede briket mangal kömürüdür. Tesisimizdeki modern karbonizasyon prosesi güçlü ve yüksek yoğunluklu kömür üretir. Benzersiz altıgen biçimi kullanım sırasında ve depolamada istifleme kolaylığı sağlar.

Kömür ortasından geçen yuvarlak delik verimli yanma için hava akışını sağlar. Ürünlerimiz %100 doğaldır. Üretim esnasında herhangi bir katkı maddesi yada kimyasal madde kullanılmamıştır. Mangallarınızda gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünlerimiz tamamen çevre dostu, dumansız ve kokusuzdur. Uzun yanma süresi ve yüksek kalorisi ile düşük kül miktarına sahiptir. Türkiye’de Briket Kömür, delikli kömür, pres kömür, talaş kömürü diye tabir edilir. Briket Mangal Kömürü birçok et ve kokoreç restoranlarında kolay istiflenmesi, kullanım kolaylığı ve yüksek verimlilik sağlaması nedeniyle tercih sebebidir.

Briket Kömürü

Briket Kömürü Ukrayna’da Sert Ahşap Talaşlarından Üretip Türkiye’ye İthalatını Yapmış Olduğumuz Kaliteli Briket Kömürlerinin tüm Türkiye’de toptan ve perakende satışını yapmaktayız.

Briket Kömürü satışlarımız Türkiye’nin her bölgesine yapılmaktadır. Toptan Satışlarımız minimum 1 ton olmak üzere tır bazındadır.

Detaylı Bilgi ve Sipariş İçin Bize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Yanma Süres: 5-6 Saat Kalori: 7200 Uzunluk: 25-30 cm.
Katkı: Kimyasal İçermez Uygulama: Mangal Kalınlık: 5 cm
Koku: Koku Yapmaz Şekil: Altıgen Ortası Delikli Koli Ağırlık: Net 10 kg
Kül Oranı: %3 Malzeme: Sert Ahşap Talaşı Marka: LÜX

Briket Kömürü. Üreticiden İthal A Kalite Briket Kömürü. Ukrayna’da Sert Ahşap Talaşlarından Üretip Türkiye’ye İthalatını Yapmış Olduğumuz Kaliteli Briket Mangal Kömürlerinin Tüm Türkiye’de Toptan ve Perakende Satışını Yapmaktayız.

………

Sık Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Web sitemizde bulunan  sipariş ver butonuna tıklayarak iletişim sayfamızdan bize elektronik mail göndererek yada +90 531 567 41 63 numaralı telefondan  müşteri temsilcimize ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz.


Siparişlerimi Adresime Nasıl Teslim Alabilirim?

İstanbul içi siparişleri kendi nakliye araçlarımızla adresinize ücretsiz olarak getiriyoruz. İstanbul dışı siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile alıcı ödemeli olarak gönderiyoruz.


Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Ödemelerinizi Havale ve Eft ile hesabımıza transfer yada ürünü teslim aldığınızda kapıda ödeme ile yapabilirsiniz.


Ürünü Nerede Kullanabilirim?

Ürünlerimiz piknikte mangallarınızda, et mangal restaurantlarınızda, kokoreç tezgahlarınızda kullanabilirsiniz.


Ürünün Yanma Süresi Ne Kadar?

Ürünün yanma süresi 5 ila 6 saat arasındadır. Yüksek kalorili ürünlerimiz tükeneceği son ana kadar yüksek verimlilik sağlar. Maksimum performans sağlayan kömürlerimiz ile mangallık etleriniz daha iyi pişer.


Ürün Doğalmıdır?

Ürün %100 doğaldır. Meşe ağaçlarının talaşlarından üretilen briket mangal kömürlerimiz hiçbir kimyasal madde içermez. Tamamen natural ve çevre dostudur. Yanma esnasında is ve duman çıkarmaz. Mangallarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Please follow and like us: