LÜX BRİKET MANGAL KÖMÜRÜ

lüx briket kömür

Ukrayna’da 2000 m2 kapalı alan, toplamda 10000 m2 alanda faaliyet gösteren Lüx Fire LLC üretici firma tarafından tescillenmiş Briket Mangal Kömürü markasıdır. Ukrayna’da son teknoloji üretim tesisimizde yüksek standartlarda üretilip Türkiye’ye ihracatı yapılan ürünlerimiz Türkiye’nin her bölgesine  toptan ve perakende olarak satılmaktadır.

Ukrayna’nın verimli topraklarında yetişen meşe ağaçlarının talaşlarından ürettiğimiz Briket Mangal Kömürü üretimi esnasında kimyasal hiçbir katkı maddesi kullanmayız. Ürünlerimiz tamamen natural, çevreye zarar vermeyen doğa dostu bir üründür. Benzersiz altıgen biçimi kullanım sırasında ve depolamada istifleme kolaylığı sağlar. Kömür ortasından geçen yuvarlak delik verimli yanma için hava akışını sağlar. Ürünlerimiz %100 doğaldır.  Mangallarınızda gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünlerimiz tamamen çevre dostu, dumansız ve kokusuzdur. Uzun yanma süresi ve yüksek kalorisi ile düşük kül miktarına sahiptir.

Türkiye’de toptan ve perakende satışını yaptığımız briket mangal kömürü halk arasında pres mangal kömürü, delikli kömür ve talaş kömürü olarak da bilinir. Ürünlerimiz Türkiye’de birçok et ve kokoreç restoranlarında uzun yanma süresi, yüksek kalorili olması, kül miktarının az olması ve üstün performansı nedeniyle tercih sebebidir.

Lüx Briket Mangal Kömürü son teknoloji ile kurulan tesislerimizde Ukrayna’nın verimli topraklarında yetişen meşe ağaçları’nın talaşlarından elde edilen , içerisinde hiçbir kimyasal katkı maddesi bulunmayan tamamen natural, yüksek kalitede briket mangal kömürüdür. Tesisimizdeki modern karbonizasyon prosesi güçlü ve yüksek yoğunluklu kömür üretir. Benzersiz altıgen biçimi kullanım sırasında ve depolamada istifleme kolaylığı sağlar. Kömür ortasından geçen yuvarlak delik verimli yanma için hava akışını sağlar. Ürünlerimiz %100 doğaldır. Üretim esnasında herhangibir katkı maddesi yada kimyasal madde kullanılmamıştır. Mangallarınızda gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünlerimiz tamamen çevre dostu, dumansız ve kokusuzdur. Uzun yanma süresi ve yüksek kalorisi ile düşük kül miktarına sahiptir.

Lüx Briket Mangal Kömürü İthal 1.Sınıf Kaliteli Briket Mangal Kömürü

Türkiye’de briket kömür, delikli kömür, pres kömür, talaş kömürü diye tabir edilen briket mangal kömürü birçok et ve kokoreç restoranlarında kolay istiflenmesi, kullanım kolaylığı ve yüksek verimlilik sağlaması nedeniyle tercih sebebidir.

Ukrayna’da Sert Ahşap Talaşlarından Üretip Türkiye’ye İthalatını Yapmış Olduğumuz Kaliteli Pres Mangal Kömürlerinin Tüm Türkiye’de Toptan ve Perakende Satışını Yapmaktayız.

Toptan Pres Mangal Kömürü satışlarımız Türkiye’nin her bölgesine yapılmaktadır. Toptan Satışlarımız minimum 1 ton olmak üzere tır bazındadır.